O nas

Studio Fryzur BS to dwa prestiżowe salony w Krakowie.
Fryzjerzy, należący do naszego grona osiągnęli mistrzowski poziom dzięki pasji, miłości do piękna oraz specjalistycznym szkoleniom.
Tworzymy zespół profesjonalistów zajmujących się kompleksową obsługą fryzjerską.
Nasi styliści uczestniczą w szkoleniach i kursach organizowanych przez wyspecjalizowane ośrodki. Podążamy za nurtem najnowszych trendów, zarówno w technice strzyżeń, stylizacji oraz koloryzacji.
Bierzemy udział w pokazach fryzjerskich, sesjach zdjęciowych, pracujemy przy produkcjach programów rozrywkowych.
Używamy tylko najwyższej klasy produktów.
Każdej klientce jesteśmy w stanie służyć radą w wyborze odpowiedniej fryzury, pielęgnacji, stylizacji oraz gamy kolorystycznej, wykorzystując technikę colorscopie.
Colorscopie to wyjątkowy, sposób doboru koloru włosów, ubioru i dodatków. To więcej niż technika, to filozofia propagująca życie z w harmonii naturą i w zgodzie z sobą samym.
Obsługa klientów jest prowadzona w wysokiej klasy, klimatyzowanych salonach.
W trosce o naszych klientów umożliwiamy dokonywanie płatności za pomocą terminalu do realizacji kart płatniczych.

full
full
full
full
full
full

Nasze salony

Studio Fryzur BS to dwa autorskie salony fryzjerskie Bogumiły Stępień i Pauliny Stępień-Dudzik. Współpracujemy przy programach rozrywkowych, takich jak: Taniec z Gwiazdami, Jak Oni Śpiewają, Festiwale Top Trendy, a także należymy do elitarnego klubu Wielkiego Fryzjerstwa Francji Sekcja Polska. W HCF, razem z najlepszymi stylistami z kraju, tworzymy kolekcje fryzur, przygotowujemy pokazy i szkolenia. W tygodniu pracujemy w salonach, gdzie przenosimy Wielkie Fryzjerstwo na codzienny grunt. Mistrzowskie szlify zawdzięczamy latom doświadczeń, ale również ciągłemu doskonaleniu warsztatu u największych mistrzów fryzjerstwa, jak akademia Tony&Guy, Vidal Sasoon oraz L’Oreal Professionnel.

bogumila

Bogumiła Stępień

paulina

Paulina Stępień-Dudzik

Lokalizacje